- PHILIPS

Цена
€45 00 / 88 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips 5000 Series BHD500 - Hairdryer - white/metallic
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- ThermoShield technology for ultimate heat protection
The overheat detect sensor actively optimizes and controls the air temperature, protecting your hair from damage caused by overheating. Enjoy a stress-free drying experience with ThermoShield technology. - Fast drying for professional results with 2100W
This 2100W professional hair dryer creates a powerful airflow. The resulting combination of power and speed makes drying and styling experience quicker and easier. - 2x ionic care for shiny, frizz-free hair
This powerful ionic system generates up to 40 million ions per drying session, intensifying your hair's shine. So you can enjoy glossy, frizz-free hair. - Precise control with 6 heat and speed settings
Easily pick the combination of heat and speed that works best for your hair and style. Six different settings ensure precise control for tailored styling. - Cool Shot to set your style
The Cool Shot button provides an intense burst of cool air. It is used after styling to finish and set the style. - Slim nozzle for touch-ups and detailed styling
The slim nozzle precisely focuses the air, for quick touch-ups and perfecting small details of your style.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Hairdryer |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Category | Haircare, beauty |
| Colour | White/metallic |
| Hair Care | |
| Heat Settings Qty | 3 |
| Ion Generator | Yes |
| Motor Type | DC |
| Technology | ThermoShield technology |
| Included Brushes & Tools | Concentrator nozzle (14 mm) |
| Features | Hanging ring, hot/cool heat switch |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Control Elements | Push button, slider |
| Power | |
| Power Consumption | 2100 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Cord | 1.8 m |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Hairdryer |
| Marketing Description | ThermoShield technology gives you ultimate protection from heat damage, by actively controlling the air temperature of the dryer to an optimum level. |
| Category | Haircare, beauty |
| Product Features |
|
| Ion Generator | Yes |
| Included Brushes & Tools | Concentrator nozzle (14 mm) |
| Power Consumption | 2100 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Cord | 1.8 m |
| Warranty | 2 years |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Heat Settings Qty | 3 |
| Technology | ThermoShield technology |
| Features | Hanging ring, hot/cool heat switch |
| Motor Type | DC |
| Colour | White/metallic |
| Control Elements | Push button, slider |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Сешоар 2100W Series 5000 с ThermoShield и йонна грижа – Елегантно бял
Трансформирайте грижата за косата си с PHILIPS Series 5000 Сешоара, създаден за бързо и здраво сушене. 2100W моторът осигурява мощен въздушен поток, а ThermoShield технологията предпазва от прегряване. Професионални резултати у дома!
Основни Предимства:
- Йонна Грижа: Намалява натърпването и добавя блясък за по-мека и здрава коса.
- 5 Настройки за Топлина/Скорост: Персонализирайте сушенето за всеки тип коса.
- ThermoShield Защита: Предпазва косата от високи температури.
- Лек и Ергономичен: Удобен за използване.
Технически Спецификации:
- Мощност: 2100W
- Технологии: ThermoShield, йонна грижа
- Настройки: 5 топлина/скорост
- Цвят: Бял
- SKU: BHD500/00
Подобрете вашата грижа за косата с PHILIPS – иновацията среща красотата!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













